15 Temmuz’un 5. yıldönümünde, hain darbe girişimini bir kez daha şiddetle kınıyoruz

blank

Ülkemizin geleceğini yok etmeye yönelik hain darbe girişimine sahne olan o karanlık gecenin üzerinden tam bir beş geçti. Beş yıl önce bugün ülkemiz, milletimizin feraseti ve Allah’ın lütuf ve inayeti sayesinde uçurumun eşiğinden döndü.

Bu hain kalkışmayı unutmamak ve unutturmamak, devletimizin olduğu kadar, bizlerin de en asli görevidir. İşte bu minvalde, vatanımıza sahip çıkan yüce milletimize bir kez daha teşekkür ediyor; şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz.

Yıllar yılı devletimize nüfuz etmiş hain FETÖ’nün kalıntılarının temizlenmesi kararlılıkla devam ederken, öncelikle eğitim alanında gayret göstermek ve bunu milletçe gece-gündüz çalışarak yapmak hepimizin en birincil önceliğidir.

Bunu yaparken de darbe gecesinde canını tankların, mermilerin önüne siper eden kahraman milletimizin destansı mücadelesini ve cesaretini unutmamak en birincil ödevimizdir.

15 Temmuz’un 5. yıldönümünde, hain darbe girişimini bir kez daha şiddetle kınıyor; vatanımıza sahip çıkan yüce milletimize yeniden teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle, şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi ise minnetle anıyoruz.

İSNAD ATIF SİSTEMİ